Projekty

Informujemy, że 21.11.2012 roku w ramach naszej Fundacji,rusza pierwsza bezpłatne edycja Szkoły Rodzenia Św. Dominika. Zajęcia odbywaćsię będą w każdą kolejną środę, łącznie 9 spotkań, prowadzone będą bezpłatnieprzez specjalistów. Koordynatorkami przedsięwzięcia są Józefa Woźniak orazJoanna Rysz.

DZIEŃ RÓŻOWEJ SUKIENKI

Dzień dla kobiet, które są w trakcie i po chorobie nowotworowej. Tego dnia będą one mogły na nowo poczuć się atrakcyjne same dla siebie.
Więcej tutaj...

Grupa „Plus minus 40”

Jesteś osobą samotną, bo takakurat ułożyło się Twoje życie? Wiekowo nie pasujesz ani do „Klubu Seniora”,ani klubu „After Work”? Czujesz, że kogoś lub czegoś Ci brakuje?

Przyjdź naspotkanie grupy „Plus minus 40”. Może nawiążesz nowe relacje, rozwiniesz pasjeczy znajdziesz sposób na życie.

Pierwsze spotkanie w piątek05.10.2012. o godz. 19.00 w Auli Klasztoru Dominikanów. Koordynatorką Grupyjest Ewa Machowska.

W zdrowym ciele zdrowy duch

AEROBIK - startujemy 04.06.2012 roku o godzinie 17.00, wszyscy chętne osoby zapraszamy w każdy poniedziałek do Klasztoru Ojców Dominikanów w Rzeszowie.

NORDIC WALKING - zapraszamy serdecznie na szkolenie z Nordic Walking, 01.06.2012 r. o godzinie 18.00, zbiórka na parkingu pod McDonald przy ul. Powstańców Warszawy. Będziemy uczyć się chodzienia z kijami, tego jak dobrac kije do osoby, jak chodzić i dlaczego Nordic Walking.

KINO bez barier
Celem "Kina bez barier" jest umożliwienie osobom niepełnosprawnym sensorycznie aktywnego udziału w życiu kulturalnym oraz wywołanie dyskusji na temat dostępności środków masowego przekazu dla osób z dysfunkcją wzroku czy słuchu. "Kino bez barier" jest odpowiedzią na alarmujące sygnały środowisk osób niepełnosprawnych, że w Polsce brakuje sal kinowych dostosowanych do potrzeb niewidomych i niesłyszących. Udział w seansach jest bezpłatny. Więcej tutaj.

Pomoc psychologiczna dla sprawców przemocy
Jeżeli nie potrafisz powstrzymać przemocy w Twojej rodzinie, zgłoś się do naszych specjalistów. Razem na pewno znajdziemy wyjście z tej sytuacji. Nie zostawimy Cię z tym problemem samego. Porady są bezpłatne.

Porady psychologa
Jeżeli problemy Cię przerastają i czujesz się zagubiony, u nas znajdziesz potrzebne wsparcie. Gorąco zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy specjalisty. Razem przezwyciężymy trdudności od nowa znajdziesz radość życia.

Poradnia rozpoznawania płodności
Planujesz narodziny dziecka? Spotkaj się bezpłatnie z naszym specjalistą. Pomoże Ci odpowiednio przygotować się na przyjście nowego członka Twojej rodziny.

Poradnia logopedyczna
Jeżeli chcesz sprawdzić czy mowa Twojego dziecka rozwija się prawidłowo lub jesteś obcokrajowcem i masz problemy z polską wymową - skorzystaj z porad specjalisty. Logopeda zweryfikuje Twoje obawy i ustali indywidualny program ćwiczeń.

Poradnia laktacyjna
Są sytuacje, w których mamy i noworodki od pierwszych chwil po porodzie
 nie mają żadnych problemów z karmieniem. Zdarza się to jednak nader rzadko. Najczęściej bywa tak, że oboje, zarówno mama jak i dziecko, muszą dopiero uczyć się tej sztuki. Wówczas przydaje się rozmowa ze specjalistą, który doradzi,
pokaże i odpowiednio wesprze.
Zapraszamy wszystkie mamy na miłą i fachową rozmowę z naszymi specjalistkami.

"CHUSTOMANIA"
bezpłatne warsztaty noszenia dzieci w chustach, czyli teoria i praktyka - wszystko o chustach dla kobiet w ciąży, mam z dziećmi i tatusiów.

Nauka języka angielskiego
Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych. Podnieś swoje kwalifikacje. Spełnij swoje marzenia. Dotrzymaj zaległych obietnic wobec siebie :-) Zapisz się już dziś!

Doradztwo zawodowe
Jeżeli poszukujesz pracy lub dotychczasowa nie spełnia Twoich oczekiwań, spotkaj się bezpłatnie ze specjalistą, któy pomoże przygotować Ci odpowiedni plan Twojej kariery zawodowej. Zapraszamy na spotkanie.

KLUB „ After work ”
dedykowany dla osób samotnych w wieku 25 – 35 lat
Cele uczestnictwa w projekcie:
• Aktywne spędzanie wolnego czasu po pracy,
• Przełamanie marazmu jesienno – zimowego,
• Poznawanie nowych ludzi,
• Rozwijanie swoich zainteresowań,
• Realizacja pomysłów, których na co dzień nie masz z kim wykonać.

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź